Upravit stránku

Obohaťte jídelníček o českou zdravou rybu. Nabízíme výrobky ze sladkovodních a mořských ryb v nejvyšší kvalitě. Ryby pochází z našich vlastních chovů a celý proces od nasazení až po zpracování máme pod 100% kontrolou. Ryby zpracováváme v souladu s mezinárodními standardy IFS (International Food Standard) a sladkovodní druhy dle české cechovní normy.

nejlepší technologie a kvalita zpracování

Navazujeme na poctivou práci našich předků ze 14. století a tato tradice se u nás potkává s nejlepší současnou technologií na zpracování ryb. Hospodaříme na 235 rybnících o výměře přibližně 1700 ha vodních ploch a výrobky z ryb pro vás připravujeme v moderním provozu o celkové ploše více než 1000 m2. Hlavní jsou však lidé a jejich láska k řemeslu. Staráme se o vodu, přírodu a naše snaha se nám vrací ve zdraví ryb a výborné chuti našich výrobků.

Máte zájem o české ryby v nejvyšší kvalitě?

Chlazené, mražené a uzené výrobky dodáváme do firem, restaurací, škol a spolupracujeme s obchodními řetězci. Na trzích můžete potkat i naši pojízdnou prodejnu, stánky s živými rybami a na různých akcích ochutnejte lahůdky z netradičních druhů.

Náš moderní provoz na zpracování sladkovodních a mořských ryb v Chlumci nad Cidlinou představuje plochu přes 1000 m2. Samotná zpracovna, použité materiály, technologie i systém řízení jakosti HACCP, který dodržujeme, odpovídají současným požadavkům na potravinářské provozy.
 
Technologické vybavení zahrnuje manipulační zařízení na přechovávání živých ryb, zabíjecí a kuchací linku na sladkovodní ryby, porcovnu, udírny, šokové mrazení, balírnu, sklady, chladírny i mrazírnu. Tyto prostory průběžně doplňujeme o další strojní technologická zařízení. Rozvoz výrobků zajišťujeme především vlastními vozy.
Pavel Scheiner vedoucí střediska Zpracovna ryb
Česká cechovní norma

Kde nakoupit

Chlumecké ryby dodáváme do firem, restaurací, škol a spolupracujeme s obchodními řetězci. Podívejte se, jaký stálý a akční sortiment v nich nabízíme.

KDE NAKOUPÍTE RYBY A VÝROBKY?