Upravit stránku

hledáme Vedoucího výroby pro potravinářský provoz v Chlumci nad Cidlinou

Rybářství Chlumec nad Cidlinou má v produkci a zpracování ryb rozhodující postavení. Naše výrobky jsou dodávány do obchodních řetězců v Čechách a na Slovensku. Společnost udržuje dlouholeté obchodní vztahy s velkoodběrateli živých ryb v České republice, Polsku a na Slovensku, s velkoobchody, gastroprovozy i nezávislými obchodníky.

Staňte se součástí našeho týmu!

Pracovní náplň:

  • řízení a organizace výroby (např. plánování výroby, řešení operativních problémů ve výrobě)
  • zavádění a dohled nad dodržováním pracovních a kontrolních postupů
  • odpovědnost za kvalitu výroby a dodržování zákaznických požadavků
  • aktivní přístup k optimalizaci a kontrole efektivnosti výroby
  • monitoring a snižování výrobních nákladů, hledání potenciálních úspor
  • podpora a vyhledávání možné inovace, modernizace, nápady a zlepšení využití zařízení
  • vedení a koordinace pracovního týmu (např. organizace pracovních sil)
  • podpora neustálého zlepšování a předávání znalosti lidem
  • spolupráce se všemi odděleními firmy
  • aktivní účast na auditech společnosti
  • řešení a realizace úkolů dle zadání nadřízeného manažera

Požadavky:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru potravinářském (technologie a zpracování masa výhodou), zemědělském, technickém, chemickém nebo biologickém
  • praxe na obdobné pozici je výhodou
  • vysoce odpovědný přístup a samostatnost při řešení problémů a plnění úkolů
  • znalost práce na PC – ERP systém, MS Office
  • znalost AJ alespoň na středně pokročilé úrovni výhodou
  • znalost systémů pro řízení kvality potravin HACCP, IFS - výhodou
  • vyzrálou a týmově založenou osobnost s přirozenou autoritou
  • strategické a analytické myšlení
  • schopnost komunikace napříč společností
  • schopnost vytvářet, motivovat a vést efektivní tým

nabízíme:

  • přátelské prostředí
  • nadstandardní platové podmínky
  • mobilní telefon, notebook
  • 4 týdnů dovolené (po 3 odpracovaných letech týden dovolené navíc), 4 sick days
  • mzdové bonusy, roční bonus, odměny vázané na zisk společnosti
  • dotované závodní stravování, zaměstnanecké slevy na naše výrobky
  • možnost služebního bytu za výhodných podmínek
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • podpora dalšího vzdělávání pro profesní i osobní růst
  • možnost zapojení se do procesu změn vedoucích k dalšímu růstu společnosti, seberealizace
  • a další firemní benefity

Doplňující informace:

  • Místo výkonu práce: Boženy Němcové 711, Chlumec nad Cidlinou
  • Nástup možný ihned
  • Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
  • Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Kontaktní údaje pro zaslání motivačního dopisu a CV:

Ing. Ladislav Vacek

Ředitel a místopředseda představenstva

Tel.: +420 495 703 051

Mobil: +420 774 006 804

E-mail: ekonom@rybychlumec.cz

KDE NAKOUPÍTE RYBY A VÝROBKY?